20211205102546.jpg, фото
05 грудня 2021 року

Волонтерство – невід’ємна частина життя та світогляду небайдужих українців

Звернення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Міжнародного дня волонтера

Сьогодні, 5 грудня, увесь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Волонтери – герої нашої сучасності. Часто їх імена лишаються поза кадром, але результати роботи часто рятують життя, а інколи навіть змінюють хід подій. Завдяки їм світ змінюється і стає добрішим та милосерднішим.

Гордий тим, що особисто знаю людей, які з маленьких добрих справ утворили цілі організації. Адже згуртувати однодумців, поділитись ідеєю та знайти можливість втілити її, не зупинившись на півшляху – здатні люди з великим серцем і незламною волею.

У 2014 році вогонь волонтерського духу об’єднав усю країну. І вже упродовж восьми років тисячі небайдужих українців доводять, що волонтерство – не примха, не хобі, а невід’ємна частина життя та світогляду.

Часто саме волонтери першими діють у кризових ситуаціях, не чекаючи офіційних ухвал, не афішуючи своїх справ та звітуючи лише перед власною совістю. Волонтери підтримують, зігрівають, годують, першими дарують стимул і надію тим, хто залишається сам на сам у темряві та безнадії. Ваша робота відроджує віру в людяність і спонукає ставати кращими.

Відрадно, що волиняни, які завжди вирізнялися добротою та щедрістю душі, – активні учасники волонтерського руху. Дякую вам за роботу, натхнення, терпіння і мужність. Вам, діти, за ваші листи та малюнки з безхмарним небом і сонцем для солдат на передовій. І вам, юнаки та дівчата, за те, що разом з гостинцями і розмовами несете душевне тепло одиноким. 

Волонтерам жінкам та чоловікам, за те, що використовуєте власні ресурси та час для вирішення загальних проблем. Ви волиняни, патріоти, люди з великої літери, які ніколи не скажуть «моя хата скраю» і завжди готові прийти на допомогу і на чию підтримку можна сподіватись у скрутний час.

Сьогодні, вітаючи усіх вас з Міжнародним днем волонтера, бажаю кожному Божої ласки та благословення за усі ваші добрі справи. Нехай душевне тепло та милосердя, якими ви щедро ділитеся з іншими, сторицею повертаються до вас. 

Здоров'я, миру, злагоди вам та вашим родинам. 

Дякуємо, що ви є. Зробімо світ кращим разом.

З повагою голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко