20221120110836.jpg, фото
20 листопада 2022, 11:08

Все буде паляниця! З днем працівників сільського господарства

У день професійного свята щиро вітаємо працівників галузі!

Цьогоріч, попри війну, агровиробники нашої області доклали немало зусиль, щоб забезпечити хлібом свій регіон та решту країни. Величезна подяка фермерам, трудівникам села, керівникам та фахівцям господарств, сільськогосподарських організацій і переробних комплексів за їх невпинну і віддану працю. Завдяки вам Україна була, є і буде житницею усього світу.

Аграрії Волині вже вкотре мають більше мільйона тонн зернових і вже завершили осінню посівну під урожай 2023 року. Це люди, що стають до праці затемна – у сонце й дощ, у спеку чи посуху.

Завдяки Вашим зусиллям полиці магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Сьогодні ми дякуємо людям, що взяли на себе важливий обов’язок - працювати на цій землі і годувати країну у непростий час військової агресії. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність, сила і міць усієї держави.

Сердечно вітаю селян, усіх славних аграріїв волинського краю з професійним святом! Дякую за вашу роботу, професіоналізм, життєву мудрість і розуміння ситуації. Міцного здоров’я Вам і Вашим близьким, благополуччя, нових успіхів, високих урожаїв, Перемоги і миру!

Зі святом!