20210402163810.JPG, фото
02 квітня 2021 року

Всесвітній день поширення інформації про аутизм: ГО «Янголята» провела «День відкритих дверей»

Сьогодні, 2-го квітня, Всесвітній день поширення інформації про аутизм. У 2021 році цю дату відзначають 14-й раз. Вона затверджена Генеральною Асамблеєю ООН 18 грудня 2007 року.

У цей день людей у різних країнах згадати про проблеми людей з аутизмом і про те, чого можуть досягти ці люди, якщо суспільство буде їх підтримувати.

Відтак, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко доручив заступниці директора департаменту соціального захисту населення ОДА Оксані Гобод відвідати громадську організацію «Янголята», котра опікується дітками із розладами аутичного спектру. Зокрема, займаються їх розвитком, соціалізацією та підготовкою до самостійного життя.

Тож сьогодні ГО «Янголята» провела «День відкритих дверей», під час якого у творчому форматі вітали гостей цитуванням віршів поетів із аутизмом та слухали їхню музику.

Заступниця директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод передала вітання від Юрія Погуляйка та подякувала організаторам заходу за  реалізацію соціальних ініціатив у минулому  році, де діти  могли розкрити свій потенціал.

Як зазначила Оксана Гобод, Україна перебуває на шляху до інклюзивності та безбар’єрності, тому необхідно допомагати соціалізувати діток з аутизмом та запобігати поширенню чимало стереотипів, які є результатом дезінформації.

«Янголята» та їхні сім'ї – наші друзі, до яких приємно приходити та долучатись до соціальних проєктів», – сказала Оксана Гобод.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації