20220812123055.JPG, фото
12 серпня 2022, 12:30

Якщо ви хочете знати якою буде Україна через 10 років - подивіться на те, про що мріє молодь

«Зараз найкращий час, щоб довіряти молоді. Питайте в нас поради, прислухайтеся до нашої думки. Дайте можливість молоді взяти на себе відповідальність», – про це сказав керівник Молодіжного ресурсного центру «Нові крила» Павло Медина під час зустрічі з представниками обласної влади.

Україна вперше відзначає Міжнародний день молоді. У липні 2021 року Президент України видав Указ про відзначення Дня молоді 12 серпня щорічно, разом з усім світом, відходячи від звичних дат, встановлених в країнах пострадянського простору.

Тож з нагоди Дня молоді начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко спільно з головою обласної ради Григорієм Недопадом зустрілися із представниками молодіжних рад та організацій Волині.

«Вітаю вас зі святом. Цьогоріч ми вперше відзначаємо День молоді з усім цивілізованим світом, – звернувся до присутніх Юрій Погуляйко. –  Дякую вам за активну позицію, за все те, що ви робите щодня. Міцного здоров’я усім вам та якнайшвидшої перемоги нашій державі».

Також начальник ОВА зауважив, що саме керівники молодіжних рад та організацій є координаторами між представниками влади та іншою  активною волинською молоддю.

«На Волині дуже активна та спортивна молодь. Волинські молоді спортсмени одні з найкращих не тільки в Україні, а й у світі, – сказав Юрій Погуляйко. – Сьогодні молодь волонтерить, допомагає та стала надійним тилом для наших військових.  Кожен з вас робить внесок у перемогу України на своєму фронті. Просто не зупиняйтесь».

З нагоди свята найкращі представники молодіжного активу області нагородженні подяками голови Волинської обласної державної (військової) адміністрації та нагородами Міністерства молоді та спорту України.

За значний особистий внесок у формування та реалізацію державної політики з питань молоді подяки голови Волинської ОВА отримали:

Дем’ян Петрик - голова Молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації;

Заріна Дацик -  начальник відділу молодіжної політики Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради;

Антон Євтушок – культорганізатор КЗ «Волинська обласна Мала академія наук»;

Яна Романюк – в. о. директора КУ «Волинський обласний молодіжний центр»;

Ольга Шмігель – начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції.

Подяками Міністерства молоді та спорту України відзначенні – Антон Євтушок – культорганізатор КЗ «Волинська обласна Мала академія наук» та Анастасія Дем’янчук – голова Молодіжної ради при Ківерцівській міській раді.