20240402144138.jpg, фото
02 квітня 2024, 14:41

Яскраві події, досягнення та потенціал: заступниця голови ОДА привітала Дія.Бізнес у Луцьку з першим роком діяльності

Заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук зустрілася з командою центру розвитку підприємництва Дія.Бізнес у Луцьку. Під час зустрічі вони обговорили результати діяльності центру впродовж року.

«Підтримка українського бізнесу під час війни – один зі стратегічних пріоритетів Мінцифри. Завдяки роботі центру підприємці Волині можуть розвивати свої ідеї, отримувати безоплатні консультації, відвідувати різноманітні події, налагоджувати бізнес-контакти, поглиблювати знання та розвивати навички, шукати нових інвесторів і партнерів. Усе це сприяє цифровому та економічному розвитку нашого регіону», – зазначила Вікторія Левчук.

Дія.Бізнес – масштабний національний проєкт із розвитку підприємництва та експорту, ініційований Міністерством цифрової трансформації України, який відкриває чудові можливості для бізнесу регіонів.

Як зазначив керівник центру Дія.Бізнес у Луцьку Максим Шуляка, упродовж року діяльності центру:

  • 8 300 людей отримали необхідні знання для розвитку бізнесу на лекціях, семінарах, бізнес-тренінгах;
  • проведено 201 захід;
  • надано 383 консультацій;
  • зареєстровано 1 600 звернень через вебсайт.

Також під час зустрічі посадовиця вручила Подяку голови облдержадміністрації за партнерство у розвитку цифровізації та інноваційної екосистеми Волині колективу центру розвитку підприємництва Дія.Бізнес у Луцьку.

«Дуже вдячна команді центру Дія.Бізнес. Яскраві події, неймовірні досягнення та безмежний потенціал – це тільки про перший рік діяльності центру. Пишаюся, що Волинь – один із регіонів, де втілюється такий проєкт!» – додала Вікторія Левчук.

Нагадаємо, що центр Дія.Бізнес у Луцьку відкрито за ініціативи Міністерство цифрової трансформації України та Офіс з розвитку підприємництва та експорту за сприяння Волинська обласна державна адміністрація та за підтримки ІТ-компаній ideil ideil і redesign та Ukrsibbank BNP Paribas Group

Контакти центру Дія.Бізнес у Луцьку:

  • вул. Богдана Хмельницького, 26, 4 поверх;
  • 067 222 4032.

Також стежте за новинами: https://diia-business-lutsk.com/events.