20230914091934.jpg, фото
13 вересня 2023, 15:44

єРобота: лучанка відкрила клінінгову компанію

Юлія Яковлєва отримала грантові кошти в межах урядової програми підтримки бізнесу «єРобота» на відкриття власної справи у Луцьку – клінінгової компанії преміум-класу «До блиску».

Лучанка почула про державний грант на створення або розвиток власного бізнесу по радіо. І відразу розпочала дізнаватися про нього детальніше та прораховувати вигідність клінінгового бізнесу.

«Спочатку я думала посадити сад, оскільки почула про розвиток саме садівничої справи, а потім подивилася, що грантові кошти можна спрямувати на будь-яку діяльність, яка не заборонена в Україні, – зазначила пані Юлія. – Тож вирішила, що створю клінінгову компанію, адже давно цього хотіла, однак постійно не доходили руки».

Вона розповіла, що у неї вже був досвід роботи у цій сфері. У 2018 році жінка жила в Польщі і щоб отримувати заробіток, перебуваючи в декретній відпустці, вона стала посередником між замовником клінінгових послуг та виконавцями.

«Коли я писала бізнес-план для подачі заявки на грант, відразу знайшла постачальників техніки та миючих засобів для прибирання, з якими буду працювати, – додала підприємиця. – Через портал "Дія" я подала заявку. Ощадбанк перевірив мою ділову репутацію. Опісля центр зайнятості перевірив мій бізнес-план. А за два тижні після співбесіди з обласним центром зайнятості мені прийшла схвальна відповідь на одержання гранту».

Жінка отримала 242 тисячі гривень у червні цього року. Тоді ж вона заснувала компанію «До блиску» і стала підприємцем. А у серпні – отримала перші замовлення.

«Преміум-клас – це не про дорогу вартість, а про якість послуг за допомогою професійної техніки та професійних миючих засобів», – зауважила лучанка.

Відтак, компанія надає послуги з генерального та постійного прибирання квартир, приватних будинків, офісів, комерційних приміщень, під'їздів та паркінгів, миття бруківки, еко-хімчистки м'яких меблів, матраців і килимів тощо.

Також підприємиця планує працевлаштувати двох клінерів, які зараз стажуються у компанії.

Детальнішу інформацію про грант на власну справу у рамках урядового проєкту «єРобота» і процедуру його отримання читайте за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava.

Окрім того, за консультацією можна звернутися до фахівців обласного центру зайнятості, або зателефонувати: (066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або 044 244 94 69.