20190809114641.JPG, фото
09 серпня 2019 року

З заслуженими артистами, квітами та словами вдячності: як в обласній державній адміністрації вітали будівельників з професійним святом

День будівельника – професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України щорічно відзначають у другу неділю серпня. Напередодні свята владні структури зібрали представників галузі, аби висловити їм вдячність за вишукане будівельне обличчя регіону та відзначити кращих будівельників. Урочистості відбулися в п’ятницю, 9 серпня 2019 року, в стінах обласної державної адміністрації.

До привітань долучилися заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт.

Під час заходу стало відомо, що впродовж останніх років Волинська область демонструє сталий розвиток будівельної продукції.  Обсяг виконаних робіт підприємствами області в 2018 році становив 1,8 мільярда гривень. У січні-червні 2019 року – 0,8 мільярда гривень, що на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року. У січні-березні 2019 року підприємствами області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 2,5 мільярда гривень капітальних інвестицій, що на 67% відсотків більше за аналогічний період 2018 року.

За словами заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Цьося, стабільні темпи будівництва забезпечують провідні  будівельні фірми, які упродовж десятиліть працюють над удосконаленням будівельного обличчя регіону – ПАТ «Луцьксантехмонтаж №535», ТзОВ «Житлобуд-2», ТзОВ «Шинака-Україна», ТзОВ «Луцьккомунбуд» та багато інших.

Варто зазначити, що й державою на фінансування важливих соціально-економічних об’єктів спрямовується потужний фінансовий ресурс. Зокрема, у 2018 році освоєно 120 мільйонів гривень з Державного фонду регіонального розвитку. На 2019 буде спрямовано близько 220 мільйонів гривень.

— Маємо успіхи з завершенням довгобудів. В першу чергу – введено в експлуатацію обласний перинатальний центр. Там вже тривають пуско-налагоджувальні роботи обладнання. Медичний заклад вже повноцінно зможе прийняти перших клієнтів вже за два тижні. Також у 2018 році добудували 270му школу в 55 мікрорайоні міста Луцька, двоповерховий дитячий садочок в селищі Ратне, спортзал в селі Седлище тощо, – зазначив Валентин Іванович.

За словами високопосадовця, цього року область планує ввести в експлуатацію ще ряд довгобудів. Це школа в селах Любохини та Осівці, добудова школи в місті Горохові та інші об’єкти. Окрім того, в регіоні здійснюється будівництво об’єктів за державними програмами: амбулаторії, футбольні поля тощо.

— Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня будівельника. Це наше спільне свято. Бажаю усім вам міцного здоров’я, успіхів, удачі, благополуччя вашим родинам. Нехай професія будівельника завжди буде затребуваною та високооплачуваною, – звернувся до присутніх Валентин Цьось.

Тож за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку будівельної галузі в області та з нагоди професійного свята – Дня будівельника нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації головну бухгалтерку товариства з обмеженою відповідальністю «Олицький агробуд» Валентину Бохонську, провідну інженерку конструкторського відділу Волинської філії державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя» Тетяну Бучак, начальницю виробничо-технічного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельник» Тетяну Доротюк, начальника відділу технічного нагляду за будівництвом об’єктів управління капітального будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Олександра Зайцева, начальницю кошторисного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Західкомунпроект» Тетяну Климчук, інженерку з проектно-кошторисної роботи приватного підприємства «Будівельна компанія «Інвестор» Наталію Коломійчук, провідного інженера-проектувальника комунального підприємства «Волиньпроект» обласної ради Ростислава Максимюка, виконавця робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Луцькомунбуд» Олександра Малашука, виконавчого директора приватного підприємства «Будівельна компанія «Інвестор» Сергія Стрихарчука, провідну інженерку-проектувальницю товариства з обмеженою відповідальністю «Проектно-вишукувальний інститут «Волиньагропроект» Світлану Супрун, головного інспектора будівельного нагляду сектору по роботі з дозвільними документами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області Олексія Удалова, головного інженера товариства з обмеженою відповідальністю «Волиньекобуд» Віктора Шуляра.

Окрім того, оголошено подяку голови обласної державної адміністрації трудовим колективам товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2» (директор — Леонід Стефанович), приватного акціонерного товариства «Луцьксантехмонтаж № 536» (генеральний директор – Ігор Чорнуха), виконавцеві робіт приватного підприємства «Промбуд-5» Анатолію Броцькому, електро-слюсареві з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів товариства з обмеженою відповідальністю «Луцькспецбуд» Миколі Вініславському, виконавцеві робіт товариства з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2» Володимиру Вуколову, начальникові відділу експертизи філії державного підприємства «Укрдержбудекспертиза» в області Василю Данищуку, майстрові будівельно-монтажних робіт приватного акціонерного товариства «Луцьксантехмонтаж № 536» Ігорю Засєкіну, муляреві товариства з обмеженою відповідальністю «Луцьккомунбуд» Ігорю Клямару, водієві товариства з обмеженою відповідальністю «Олицький агробуд» Володимиру Корнійчуку, штукатурові товариства з обмеженою відповідальністю «Шинака-Україна» Володимиру Пастушенку.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.