20180711190156.jpg, фото
08 червня 2018 року

За ініціативи Олександра Савченка в Луцьку пройшов турнір з боулінгу для журналістів

З нагоди Дня журналіста, працівники відділу інформаційної політики облдержадміністрації запросили представників засобів масової інформації області на змагання із боулінгу. Зголосилися 11 команд: ІА «Перший», продакшн-студія «Правда PRO», Волинь24, ІА «Конкурент», ток-шоу «Протилежний погляд», Район.in.ua, ВолиньПост, газета «Твій вибір», 12 канал, Українське радіо Луцьк філії ПАТ «НСТУ» «Волинської регіональної дирекції» та відділ інформаційної політики ОДА.
 
Команди складалися з 4 осіб, мінімум двоє з яких були дівчата. За результатами трьох ігор і визначили переможців та найкращих гравців, яких нагородив голова ОДА Олександр Савченко.
 
Кращими гравцями чемпіонату стали представник команди «Волинь24» - Святослав Лесюк та учасниця від команди «ВІП ОДА» - Наталія Слупачик. Вони отримали сертифікати на безкоштовну гру в боулінг від Страйк Сіті.
 
1 місце та ноутбук дісталися команді «ВолиньПосту» у складі: Юрій Сковорода, Дмитро Пушка, Василина Боруцька та Іванна Рудишин.
2 місце та лазерний принтер виборола команда «12 каналу»: Сашко Бугаєнко, Костянтин Яворський, Наталія Левчук та Тетяна Холод.
3 місце та подарункову кеглю здобула команда «ВІП ОДА»: Каріна Мариневич, Наталія Слупачик, Катерина Павлова та Ігор Куліков.
 

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.