20240508182155.JPG, фото
08 травня 2024, 18:21

За виконання бойових завдань у Донецькій області відзначили персонал прикордонної комендатури швидкого реагування

Начальник ОВА Юрій Погуляйко долучився до відзначення персоналу прикордонної комендатури швидкого реагування, який виконував бойові завдання у Донецькій області та нещодавно повернувся на Волинь.

Бійці обороняли Авдіївку, Красногорівку, Маріїнку, Новомихайлівку та Вугледар. За весь час служби та виконання бойових завдань не здали ворогу жодної позиції. В цій боротьбі прикордонна комендатура втратила 13 побратимів, а 24 є зниклими безвісті.

Тож 495 військовослужбовців ПКШР були відзначені нагородами: з яких 41 – державні, 37 – Міністерства внутрішніх справ України, 326 – Державної прикордонної служби України, 90 - Збройних сил України. Нагородження провів голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, який особисто завітав відзначити бійців.

Своєю чергою Волинь також підтримує та вдячна Захисникам. Зокрема, начальник ОВА Юрій Погуляйко мав нагоду вручити чотирьом військовослужбовцям сертифікати на придбання житла.

«Це стало можливим завдяки ініціативі прикордонного загону, сприяння Волинської ОВА та допомоги представників бізнесу і меценатів. Дякую благодійникам за зібрані кошти на купівлю житла. Ще раз вітаю військовослужбовців з поверненням на Волинь та щиро дякую за службу, терпіння і стійкість. Бажаю кожному морального і фізичного відновлення, розуміння й підтримки близьких людей», - сказав Юрій Погуляйко.