20231027160323.JPG, фото
27 жовтня 2023, 15:54

Захист об’єктів критичної інфраструктури – у пріоритеті

В області продовжується робота щодо посилення захисту та охорони об’єктів критичної інфраструктури в умовах воєнного стану. Зокрема, під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення безпеки й стійкості об’єктів критичної інфраструктури.

Слід зазначити, що профільна робоча група здійснює збір та узагальнення інформації про об’єкти критичної інфраструктури, від яких залежить стале функціонування важливих галузей життєдіяльності Волинської області в умовах воєнного стану.

Перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко насамперед звернув увагу членів робочої групи на подальшу спільну злагоджену роботу усіх суб’єктів системи захисту критичної інфраструктури на території області.

«Ідентифікація та категоризація об’єктів критичної інфраструктури – тривалий та клопіткий процес, який потребує злагодженої роботи та відповідального ставлення кожного, хто залучений у цьому процесі, – зазначив Сергій Мовенко. – Об’єкти критичної інфраструктури потребують особливої уваги, адже порушення функціонування одного з них негативно вплине загалом на життєдіяльність регіону.

Загалом в ході засідання учасники обговорили стан справ щодо ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури у визначених секторах та стан їх паспортизації.

Окрім цього, керівники профільних структурних підрозділів доповіли про вжиті заходи координаційного характеру та проблемні моменти у здійсненні цієї роботи.