20210827170207.JPG, фото
27 серпня 2021, 16:35

Завдяки волонтерському руху і небайдужості людей країна змогла вистояти у найтяжчі перші роки війни

В головній адмінбудівлі краю подякували волонтерам за їхню активну громадянську позицію та значиму підтримку української армії. Жінок-волонтерів Оксану Демчинську та Світлану Прохватило привітали перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко, начальник відділення цивільно-військового співробітництва управління ОК «Захід» Андрій Рисюк та прес-офіцер Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Маринюк.

Відтак, від імені голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка перший заступник очільника області Сергій Мовенко вручив жінкам-волонтерам відзнаки та квіти. Зокрема, за сумлінну працю, плідну волонтерську діяльність, активну громадянську позицію Оксані Демчинській та Світлані Прохватило оголошено подяку голови обласної державної адміністрації.

«Хочемо подякувати вам за велику роботу, за ваш значний внесок у кожну перемогу, яку здобували наші військові на східних кордонах країни, – сказав Сергій Мовенко. – Ми з Юрієм Михайловичем вихідці з Луганщини і коли боронили кордони нашої держави у перші роки війни, то, як ніхто, відчували на собі підтримку волонтерів всієї України, у тому числі й Волинської області».

Перший заступник голови облдержадміністрації зауважив, що насправді з матеріально-технічним забезпеченням військових тоді було непросто.

«Саме завдяки волонтерському руху і небайдужості таких людей, як ви, ми змогли вистояти у ті важкі роки», – сказав Сергій Мовенко.  

Також жінок-волонтерів нагородили і відзнаками командувача ОК «Захід». 

Вручаючи Оксані Демчинській та Світлані Прохватило відзнаки, начальник відділення цивільно-військового співробітництва управління ОК «Захід» Андрій Рисюк зазначив, що надзвичайно важливо, коли суспільство допомагає військовим.

«Дякуємо Волині, яка є прикладом організації територіальної оборони, – сказав  Андрій Рисюк. – Дуже приємно вручити вам ці відзнаки, шановні жінки, за приклад вашої любові до Волині, України, наших захисників. Нам важливо сказати ці слова вдячності жінкам-резервістам, які з 2014 року починали свою діяльність як волонтери. Дякую від кожного солдата, кожного добровольця за ті сухі пайки, які ви готували».

Як заначили учасники зустрічі, підтримка населенням українських військових та належна організація територіальної оборони і надалі залишається значимою. Йдеться не лише про матеріальну допомогу. Нагадаємо, що в Україні прийнятий Закон «Про основи національного спротиву», який передбачає залучення усього населення до протидії агресору, а також підготовку до такої протидії. Одним з ключових факторів, які визначає закон про національний спротив, є соціальний та правовий захист учасників територіальної оборони і руху спротиву.   

 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації