20211030232139.jpg, фото
30 жовтня 2021, 14:19

«Зелена країна»: на Волині садили ліс

Сьогодні, 30 жовтня 2021 року, в області відбулась обласна акція «Створюємо ліси разом» за участю голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, очільника обласної ради Григорія Недопада та волинських лісівників під керівництвом начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка. 

Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» в рамках президентської програми «Зелена країна» відбулась 30 жовтня на всій території України. На Волині відповідні заходи провели в усіх держлісгоспах області.

Активними учасниками акції стали керівники області. Зокрема, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, перший заступник голови Сергій Мовенко та заступник голови Олександр Троханенко разом з лісівниками висадили саджанці майбутніх дерев на території Ківерцівського лісництва. 

«Зокрема, висаджували дуб та сосну у Ківерцівському лісництві. Загалом, майже 3500 майбутніх деревець тепер росте на 0,7 га площі», - повідомив голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко наголосив, що ініціатива Президента з озеленення країни на Волині одразу знайшла підтримку. В першу чергу, завдяки позиції волинських лісівників, які активно розпочали осінню кампанію – відновлюючи ліси та створюючи нові зелені зони.

«Я особисто не вперше беру участь у таких акціях. Сьогодні ми долучилися разом із заступниками та керівниками відділів. Дякую за гарну організацію начальнику управління Олександру Кватирку та всім лісівникам Волині», – зазначив Юрій Погуляйко.

За словами начальника Волинського ОУЛМГ, наша область на зеленій карті країни залишається в лідерах. Поінформувавши про виконання в області відповідного Указу Президента, Олександр Кватирко також подякував усім присутнім за подання гарного прикладу.

«Участь у таких заходах найвищих керівників області – це привернення уваги до нашої роботи, особливий акцент на важливості справи. Лісівники завжди відновлювали ліс, незалежно від будь-яких обставин. Це наше головне завдання. Але останніми роками питанню лісів дуже багато уваги з боку Президента, місцевої влади, громадян – і нам це дуже приємно. Дякуємо кожному учаснику акції!», – наголосив Олександр Кватирко.

До слова, загальнонаціональна толока «Створюємо ліси разом» відбувається у співпраці з Акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet. Загалом на Волині в рамках осінньої лісокультурної кампанії-2021 вже висаджено 2,6 млн штук сіянців та саджанців основних і декоративних порід.

Варто відзначити, що перший мільйон із загальнонаціонального мільярда висадили саме в нашій області.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації