20221202151836.JPG, фото
02 грудня 2022, 15:16

«Живи, живи на цій землі – святій і рідній Україні!»: маленькі волиняни передали князівським воїнам слова підтримки

Напередодні Дня Збройних сил України та Дня військової частини 14-ої ОМБр, волинським військовослужбовцям передали дитячі малюнки і привітання, а також цінні подарунки від керівництва області.

«Все знову буде добре, брат, не буде більше рвати «Град» над головою. Живи, живи, герою і солдат за всіх, хто не прийшов назад», – проникливі недитячі побажання квітнуть на кольорових сторінках, розмальованих сонцем і небом, усмішками, ангеликами і звісно, Гербом України.

Понад 5 тисяч малюнків від маленьких волинян, жителів Олицької та Затурцівської громад, сьогодні будуть відправлені князівським воїнам, що перебувають зараз на передових позиціях фронту.

Разом з тим, цінні подарунки, іменні Подяки голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка та Почесні грамоти Волинської обласної ради будуть відправлені у військову частину для подальшого вручення захисникам.

Нагадаємо, 10 грудня 2022 року 14-а окрема механізована бригада імені князя Романа Великого відзначає День військової частини. Саме у цей день вісім років тому на базі 51-ої ОМБР було утворено військову частину А1008 Сухопутних військ Збройних Сил України.