20210106130036.jpg, фото
06 січня 2021 року

Зимові канікули заради безпеки: з 08 по 24 січня 2021 року на Волині діятимуть посилені карантинні обмеження

Нагадуємо, що від 8 до 24 січня 2021 року включно на території всієї України та Волині зокрема будуть діяти посилені карантинні обмеження. Таке рішення прийнято Урядом 9 грудня 2020-го року та відображено у постанові «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19». (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vstanovlennya-karantinu-ta-zaprovadzhennya-obmezhuvalnih-protiepidemichnih-zahodiv-1236-091220).

Посилення карантинних обмежень впродовж 17-днів встановлено, аби не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності на коронавірус та сезонний грип в Україні, яка, за попередніми прогнозами медиків, може наступити після новорічних свят.

Відтак, посилений карантин передбачатиме заборону роботи кафе, ресторанів, барів. Закладам громадського харчування ДОЗВОЛЕНО працювати лише на виніс, або доставку.

НЕ працюватимуть магазини непродовольчих товарів, заклади розміщення (окрім готелів та закладів реабілітації), фітнес-клуби, спортивні зали, кінотеатри, а також ТРЦ. За виключенням, коли у ТРЦ дозволяється торгівля лише продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутової хімії.

Слід зазначити, на Волині усі заклади освіти відправлені на канікули, опісля вихідних та до закінчення карантинних обмежень навчання відбуватиметься дистанційно. У період із 8 до 24 січня дозволено працювати лише дитячим садкам.

Також заборона діятиме на проведення будь-яких масових культурних, розважальних та спортивних заходів, в тому числі на роботу різдвяних ярмарок.

У період посилених карантинних обмежень (18-24 січня 2021 року) ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ:

– Робота громадського транспорту, міжміське та міжнародне авто-, авіа- та залізничне сполучення.

– Торгівля продовольчими товарами.

– Торгівля засобами гігієни, засобами зв’язку та кормами для тварин.

– Технічне обслуговування та ремонт авто.

– Робота АЗС (без зон харчування).

– Робота фінансових установ (банків).

– Робота поштових операторів.

– Робота перукарень та салонів краси (за попереднім записом, без очікування всередині).

– Робота готелів (зони спільного харчування в них працюватимуть лише з 6:00 до 11:00).

– Спортивні заходи професійних клубів без глядачів.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації