20190220095639.jpg, фото
20 лютого 2019 року

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка у зв’язку з Днем Героїв Небесної Сотні

Безліч трагічних сторінок налічує літопис української історії. Однією з них є буремні події 2013-2014 років.

Євромайдан, Революція Гідності, Небесна Сотня назавжди закарбувалися нестерпним болем у серцях мільйонів українців! Це наша спільна історія, що побудована на крові найкращих синів і дочок України! Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались...

Тому сьогодні, 20 лютого, в День Героїв Небесної Сотні, ми вшановуємо пам’ять самовідданих патріотів, які віддали життя за європейське, вільне та незалежне майбутнє України. Самовідданість і жертовність лицарів Майдану пробудила патріотичний дух нашого народу та показала усім, що є цінності, дорожчі навіть за власне життя. Вони стали символом громадянської відваги та сили духу українського народу.

Небесна Сотня – це наш біль і гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.

Серед Небесних Лицарів – славні волиняни: Василь Мойсей, Едуард Гриневич, Сергій Байдовський, Іван Тарасюк, Віктор Хомяк, Юрій Сидорчук, Олександр Бадера. Пам’ять про їх подвиг житиме вічно!

Герої не вмирають!

Світла їм пам’ять!

Нині ми живемо в уже зовсім іншій державі та прагнемо й надалі її розбудовувати. Ми щодня чинимо опір ворогу, захищаючи свою незалежність на сході країни і щиро віримо, що перемога буде за нами! Адже ми боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей.

Тож вшануймо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за перемогу добра над злом, правди над несправедливістю, за людську гідність і наше щасливе майбутнє. Помолімося за тих, хто і сьогодні не відступає і жертвує собою заради кращого життя українського народу.

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.