20190308094932.jpg, фото
08 березня 2019 року

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня!

З приходом весни розпочинається пробудження природи після затяжної зими: ласкаві промені сонця ллють на землю світло й тепло, подекуди чути цвірінькання перших птахів, повітря наповнюється запашними ароматами квітів… А на календарі – Міжнародний жіночий день 8 Березня. Тож щиро вітаю усіх волинян зі святом молодості, життя, розквіту природи та прекрасної половини людства!

Добрі й ласкаві, сильні й ранимі, тендітні й хоробрі – це Ви, шановні жінки! На ваших тендітних плечах тримається мир у родині, сімейне благополуччя, здоров’я і майбутнє дітей. Ви робите світ світлішим і яскравішим, зігріваєте наші душі, а завдяки вашому нескінченному терпінню, стійкості, мудрості та любові нам вдається долати всі труднощі та негаразди.

Сучасна жінка може все: вона турботлива мама та сильний керівник, лагідна дружина та професіонал своєї справи, надійний друг та хоробрий воїн, який захищає рідну землю… Саме тому її люблять, цінують та поважають рідні та близькі.

Любі жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, невістки, подруги! У цей чудовий день зичу, аби прекрасні почуття зігрівали ваші серця, а ви залишалися завжди такими ж неповторними, красивими та молодими. Легкості вам, ніжності, уваги, тепла, турботи та добра. Нехай весняний настрій супроводжує вас завжди, надаючи сили і впевненості, надихає на нові звершення та життєві перемоги.

Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими.

Зі святом!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.