20181201105640.JPG, фото
01 грудня 2018 року

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України

Шановні волиняни! 1 грудня ми відзначаємо не просто історичну дату. Це день нашої національної єдності, що став початком нової політичної ери не лише для нас, а й для всіх пострадянських країн.

27 років тому український народ зробив останній крок до створення власної держави. Бажання жити в незалежній вільній Україні підтвердили більше 90% тих, хто взяв участь у референдумі 1 грудня 1991 року. Це був безпрецедентний чин єднання нації, унаслідок якого не залишилося місця жодним сумнівам у прагненні Українського народу жити у власній державі. Голос нашого народу почув і визнав весь світ.

За ці роки незалежності на долю України випало багато випробувань, найскладніше з яких ми переживаємо сьогодні. Тисячі прикладів героїзму і відваги, непохитності і жертовного патріотизму є тією високою ціною, яку заплатили і продовжують платити українці за свою державність і незалежність.

Саме тому сьогодні ми згадуємо славне минуле і вдивляємося у майбутнє. Нині, як і тоді, маємо бути єдиними в наших прагненнях розбудувати вільну, демократичну, сильну, економічно і духовно багату державу. Вірю, що спільними зусиллями, єдиною згуртованою громадою, ми збережемо цілісність нашої держави, подолаємо будь-які перепони на шляху до процвітання українського народу.

У день нашого національного ствердження, у день рішучості та виявлення свого вибору до свободи, бажаю усім нам миру, добра та єдності заради розвитку та процвітання незалежної, вільної, самодостатньої України! Нехай Господь допоможе здолати усі труднощі! Хай славиться Україна та її народ у віках!

Слава Україні! Героям Сава!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.