Новини

За ініціативи Олександра Савченка в Луцьку пройшов турнір з боулінгу для журналістів

З нагоди Дня журналіста, працівники відділу інформаційної політики облдержадміністрації запросили представників засобів масової інформації області на змагання із боулінгу. Зголосилися 11 команд: ІА «Перший», продакшн-студія «Правда PRO», Волинь24, ІА «Конкурент», ток-шоу «Протилежний погляд», Район.in.ua, ВолиньПост, газета «Твій вибір», 12 канал, Українське радіо Луцьк філії ПАТ «НСТУ» «Волинської регіональної дирекції» та відділ інформаційної політики ОДА.

Детальніше
Вперше з офіційним візитом на Волинь завітав Посол Естонської республіки Герт Антсу

Про децентралізацію в Україні, трудову міграцію і співпрацю спілкувалися голова облдержадміністрації Олександр Савченко та Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської республіки в Україні Герт Антсу, сьогодні, 8 червня 2018 року.

Детальніше
Понад 10 тисяч га землі отримали 7 об’єднаних територіальних громад Волині

На теренах краю триває процес децентралізації. Зокрема, вчора, 6 червня 2018 року, в приміщенні головного управління Держгеокадастру в області відбулася урочиста передача земель державної власної сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів в комунальну власність об’єднаних територіальних громад Волині.

Детальніше
Військовій частині А 1008, що у Володимирі-Волинському, нададуть шефську допомогу

Військова частина А 1008 потребує ремонту та приведення до належного стану об`єктів пункту її постійної дислокації. Тож голова облдержадміністрації Олександр Савченко звернувся до найбільших господарчих підприємств Волині, аби привести до ладу територію та будівлі військової частини.

Детальніше
В обласну лікарню привезли обладнання від Світового банку

На Волинь надійшло обладнання у рамках реалізації підписаної у березні цього року договірної угоди ICB-G № 6.2.2.1/10 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для медичних закладів вторинного та третинного рівнів (1 фаза)» (Лот №10).

Детальніше
Голова Волинської ОДА Олександр Савченко привітав журналістів із професійним святом

Цьогоріч журналістська спільнота України 59-й раз відзначає своє професійне свято.  Урочисті збори з нагоди цього дня пройшли в конференц-залі газети «Волинь-нова». Привітав медійників почесними грамотами та квітами голова облдержадміністрації – Олександр Савченко.

Детальніше
Привітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня журналіста

Шановні працівники засобів масової інформації! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста.

Детальніше
Олександр Савченко допоміг представникам громадської організації Волині поїхати на реабілітацію

Днями до голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка звернулися представники ГО «Волинський фонд реабілітації неповносправних» щодо сприяння у виділенні 280-ти літрів пального, аби взяти участь у Всеукраїнському заході по фізичні реабілітації інвалідів АТО та інвалідів різних нозологій.

Детальніше
На Волині 220 дітей-сиріт перебувають на квартирному обліку

Безперечно, що  діти складної долі потребують особливої уваги. Зокрема, організацію роботи із захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в області обговорили сьогодні, 5 червня 2018 року під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Детальніше