Новини

Ще 20 закладів Волині перевірили на протипожежну безпеку

На Волині тривають перевірки стану протипожежної та техногенної безпеки на об’єктах із масовим перебуванням людей.

Детальніше
Працівники ДСНС перевірили готовність понад 462 каналів відведення поверхневих стічних вод на території області

У зв’язку зі стрімким таненням снігів і весняними зливами на водоймах країни відбулося підняття рівня ґрунтових вод.

Детальніше
Чи зможе оздоровитися учнівська молодь Волині влітку 2018-го

Незадовільною назвав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко роботу з підготовки до оздоровлення учнівської молоді в 2018 році під час оперативної наради, що відбулася 3 квітня 2018 року.

Детальніше
В області відзначили волинських спортсменок - учасниць Паралімпійських ігор

Волинянок, що брали участь в Паралімпійських іграх: Юлію Батенкову-Бауман та Богдану Коношук, сьогодні, 3 квітня 2018 року, вітали у Волинській ОДА.

Детальніше
В області боротимуться з нелегальною рубкою та експортом деревини

Всихання дерев, боротьба з незаконними рубками та збутом деревини, захист лісових насаджень від нелегального видобутку бурштину, боротьба з засміченням лісів побутовими відходами, а також модернізація виробництва та збільшення об’ємів переробки деревини власними силами.

Детальніше
З проблемами та поемами на прийом до голови облдержадміністрації

Перший прийом громадян у новопризначеного голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, що відбувся 2 квітня 2018 року у стінах головної адмінбудівлі краю, виявився вкрай непростим: 25 індивідуальних та колективних звернень від більше, аніж сотні мешканців області з проханням допомогти у вирішенні питань різнопланового характеру – від будівництва шкіл та доріг на теренах області до сприяння у виплаті матеріальної допомоги та припинення незаконних робіт на території державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк».

Детальніше
Олександр Савченко: Ми працюємо для громади Волині, яка не повинна страждати від певних політичних уподобань окремих людей

Незабаром відбудеться засідання сесії обласної ради, тож нині триває активна робота постійних депутатських комісій.

Детальніше
Компенсація на придбання житла сім’ям загиблих учасників бойових дій на території інших держав та особам з інвалідністю І – ІІ групи з їх числа

Урядом 28 березня 2018 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їхніх сімей».

Детальніше
Зупинити кір за допомогою вакцинації

Дезінфекційні заходи, інформаційно-роз’яснювальна робота й активізація зусиль із охоплення вакцинацією допоможуть уберегти жителів області, зокрема й дітей, від захворювання на кір.

Детальніше