Новини

Майже 94 тис. волинян обрали сімейного лікаря

На початку квітня 2018 року розпочалася кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Зокрема, як повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, уже 5 млн українців підписали декларацію зі своїми лікарями. Про це він написав у своєму Twitter.

Детальніше
80% волинських підприємств можуть залишитись без газу після 27 травня

ПАТ “Волиньгаз” інформує: до 27 травня 2018 року підприємства різної форми власності, зокрема, всі державні підприємства, бюджетні установи, релігійні організації, силові структури, підприємства теплокомуненергетики та об’єкти промисловості мають встановити засоби дистанційної передачі даних. Наприкінці травня показання лічильника газу зможуть передавати лише дистанційно.

Детальніше
"Кубок Нескорених" вже у Луцьку

19 травня 2018 р. в м. Київ відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених» – це Всеукраїнський турнір, учасниками яких є ветерани бойових дій і діючі військові Збройних Сил України, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок виконання службових обов’язків у зоні проведення бойових дій на Сході нашої країни.

Детальніше
У І кварталі 2018 року Волинська митниця ДФС на ремонт доріг області спрямувала 46,9 млн грн

Сума могла би бути значно більша, але у зв’язку зі змінами, внесеними до постанови Кабінету Міністрів України, яка й регулює механізм фінансування так званого «митного експерименту», Волинь недотримала частину коштів.

Детальніше
Місцеві бюджети області виконано на 110,3 %, - Ігор Никитюк

Наповнення місцевих бюджетів області – головна тема оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка, що відбулася сьогодні, 22 травня 2018 року.

Детальніше
– Вся справа в нас, панове земляки, – Олександр Савченко під час прийому громадян

Черговий прийом громадян у голови обласної державної адміністрації, що відбувся 21 травня 2018 року, видався хоча й менш велелюдним, аніж попередні, проте не менш складним.

Детальніше
Волинян попереджають про небезпечні наслідки від укусу кліщів

Експерти попереджають, що цьогоріч у зв’язку з відсутністю акарицидних обробок очікується масовий виплід кліщів.

Детальніше
У Волновасі вшанували пам’ять волинських Героїв

На Донеччині, у місті Волноваха, тривають заходи щодо вшанування полеглих у травні 2014-го під Волновахою воїнів 51-ї ОМБр, розстріляних у січні 2015-го цивільних та загиблого під час виконання завдання капітана управління СБУ у Волинській області Віктора Мандзика.

Детальніше
На Волині відбудуться заходи до річниці перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі

157 років тому, 22 травня 1861 року, відбулося перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка в Україні.

Детальніше