Новини Волині

На Волині підвели спортивні підсумки 2018 року

Чимало волинських спортсменів та тренерів отримали сьогодні відзнаки, кубки та дипломи під час підведення підсумків «спортивного року – 2018».

Детальніше
Триває прийом заявок для участі в проекті «Молодіжний розвиток» від Корпусу миру США

Корпус миру США в Україні продовжує прийом заявок на дворічну співпрацю з американськими волонтерами у рамках проекту «Молодіжний розвиток». Кінцевий термін подачі заявки – 15 лютого 2019 року.

Детальніше
Волинська профтехосвіта: триває робота над упровадженням дуальної форми навчання

Розвиток професійно-технічної освіти, підвищення її престижності серед громадян України та збереження від виїзду за кордон кваліфікованих кадрів.

Детальніше
УВАГА! ВАЖЛИВО!

Cьогодні вночі, 30 січня 2019 року, група осіб скоїла підпал майна, яке належить родині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Михайловича Семенюка. За попередніми даними згорів екскаватор та два автомобілі.

Детальніше
Пріоритет роботи лісівників – збереження та відновлення лісів області

За минулий рік в області відновили 6074 га лісу. Це стало відомо під час засідання колегії Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства, у якій взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук.

Детальніше
У 2018 році на Волині не допущено надзвичайних ситуацій державного та регіонального рівня

У 2018 році в області органи управління, сили та засоби цивільного захисту перебували у режимі функціонування підвищеної готовності.

Детальніше
Перинатальний центр Волині: ОДА працює, аби невдозі запустити заклад у роботу

Пріоритет 2019 року – відкриття Волинського обласного перинатального центру.

Детальніше
В обласному центрі Волині вшанували пам`ять Героїв Крут

Громада міста, представники влади та духовенства вшанували пам'ять студентів та курсантів, що захищали Київ від більшовиків у січні 1918 року.

Детальніше
За минулий тиждень захворюваність на кір в області зменшилася на 30 %

З початку року в області зареєстровано 513 випадків кору. Інтенсивний показник захворюваності – 49,4 на 100 тисяч населення.

Детальніше