Новини Волині

Уряд запускає програму 25% компенсації вартості сільгосптехніки українського виробництва, на що у бюджет закладено 1 мільярд гривень.
11 березня 2024, 14:43
Днями у Києві завершився фінальний етап VI літньої Гімназіади України з футболу серед дівчат 2006-2008 років народження. Збірну шкільну команду Волині представляли учениці Володимирського спортивного ліцею.
11 березня 2024, 13:07
Роман Чепчук – далекобійник. 24 лютого 2022 року був у рейсі у Франції. Прочитавши новини та зідзвонившись з рідними – зрозумів, що повинен допомогти державі. Одразу сів у авто і 25 лютого вже повертався до України. День потому прийшов до Луцького ОМТЦК та СП, аби захищати Батьківщину. На початку проходження служби його направили в 14-у окрему механізовану бригаду імені князя Романа Великого. Згодом пройшов базову загальну військову підготовку на Рівненщині. А вже в травні 2022-го року в навчальному центрі міста Яворів опанував тактичну медицину, «щоб у боях допомогти не лише собі, а й побратимам». Тримав оборону в Соледарі, Берестовому та в Бахмутському районі Донецької області. «В боях, де була гаряча земля, отримав поранення спочатку в ліву ногу. Під час накладання турнікету, прилетіло ще й в праві руку й ногу. Працювала і артилерія, і танки, і міномети. Ми готувалися до гіршого сценарію... Однак у нас були певні напрацювання, і ми вижили», – розповідає військовий. Після отриманих поранень Роман потрапив на лікування: спочатку у Дніпро, а потім вже до Києва, де його кінцівки складали по шматочках. Проходив реабілітацію та отримав ІІІ групу інвалідності. У Романа не працювали праві рука й нога. Два місяці йому не дозволяли вставати. А потім реабілітологи запитували: «Чому лежиш? Давай, вставай!». Тож військовий потроху почав рухатись. І ось результат – ходить вже сам, хоча й з костилем, але рука залишилась майже нерухомою. Згодом, пройшовши реабілітацію, звернувся до військомату, аби продовжити служити й надалі, як він каже: «для того, щоб бути корисним хоч тут, бо немає сили сидіти на місці». Йому запропонували подальшу службу в роті охорони Волинського ОТЦК та СП, де він базується й нині. «Попри все, що довелось пройти в цьому житті, я намагаюсь усміхатися. Наші хлопці роблять фантастичні речі. Вони тримаються, а це дуже важко. Лікарям я озвучував, що в мене є бажання повернутися на фронт, оскільки нас усіх об’єднує ще одна велика незакінчена справа. Загроза нікуди не зникла. Війна триває, і про це треба пам’ятати», – зазначає Роман.
11 березня 2024, 12:14
Є кілька способів підтримати дитину й позбавити її страху щеплення.
11 березня 2024, 11:51
Міністерство молоді та спорту України розробили інфографіку «Інформація для жителів тимчасово окупованого Криму, які хочуть навчатися у дитячо-юнацькій спортивній школі».
11 березня 2024, 11:30
«Нас погрузили в «швидку» і повезли, і от у «швидкій» вже прийшло остаточне усвідомлення того, що я в полоні», – згадує ветеран-морпіх Гліб Стрижко.
11 березня 2024, 11:14
З 12 лютого по 11 березня 2024 року у пошуках прихистку до області прибуло 60 внутрішніх переселенців. Загалом Волинь прийняла 79 255 вимушено евакуйованих осіб.
11 березня 2024, 09:57
«Я вдячний. Але я б хотів ніколи не знімати цей фільм. Я хотів би мати змогу обміняти нагороду на те, щоб росія ніколи не нападала на Україну, ніколи не окуповувала наші міста, щоб росіяни не вбивали десятки тисяч українців, – Мстислав Чернов, український режисер на 96-тій церемонії нагородження премією «Оскар» у Лос-Анджелесі.
11 березня 2024, 09:49Мистецький захід традиційно відбувся біля пам’ятника Тарасу Шевченку на пр. Волі. Зібралося чимало людей, які прийшли вшанувати видатного поета, художника та громадського діяча, який своєю творчістю боровся за Україну з імперською росією.
09 березня 2024, 15:45