Новини Волині

Волинська ОВА за зверненнями та запитами громадськості звертатиметься до Держаудитслужби щодо перевірки тендерів

Аби проводити ефективний моніторинг закупівель при Волинській ОВА діятиме електронна адреса, куди громадськість може надіслати запит на перевірку того чи іншого тендеру.

Делегація з Волині взяла участь у Всеукраїнській конференції щодо відновлення та розвитку громад

Заступник голови ОДА Олександр Троханенко взяв участь у Всеукраїнській навчально-практичній конференції «Ініціативи задля відновлення та розвитку: регіональний та місцевий аспекти».

48 млн гривень підтримки від держави, 5 млн – з обласного бюджету та добриво на 10 млн гривень від США: як підтримували у 2023 році волинських аграріїв

Аграрії Волині у поточному році отримали 48 мільйонів гривень грантових коштів від держави. Про це повідомив начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Юрій Юрченко сьогодні, 8 грудня 2023 року.

Головне, що всередині – харчуйся тим, що робить тебе винахідливим!

Посмішка-апельсин, банан-телефон, морквоокуляри – безліч ідей, як привабити дітей споживати корисну їжу.

На Волині створено 18 рад ВПО

Рада ВПО – це консультативно-дорадчий орган, який об’єднує між собою внутрішньо переміщених осіб з проактивною громадянською позицією, відповідними досвідом і знаннями, аби ефективніше захищати права та інтереси ВПО в регіоні. Нині на Волині створено 18 таких рад.

Життя має майбутнє і діти є творцями цього майбутнього

Про те, як допомогти дітям пережити травматичний досвід війни, вивільнити емоції та віднайти себе розповіли сьогодні організатори проєкту «Цілюща лялькова терапія», підсумовуючи масштабний курс арт-терапії для молоді.

Мінцифра представить результати дослідження цифрової грамотності українців

Щоб проаналізувати рівень цифрової грамотності та діджитал-навичок українців, Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами кожні два роки проводить дослідження цифрової грамотності серед українців. Перше опитування провели 2019 року, друге – 2021 року.

Куди звертатися по допомогу у випадку домашнього насильства

Наважитися звернутися по допомогу може бути складно. Та коли власний дім стає небезпечним місцем – необхідно розповісти про ситуацію хоча б комусь.

7 грудня – День місцевого самоврядування в Україні

Вітання начальника ОВА Юрія Погуляйка з Днем місцевого самоврядування