Новини Волині

Голова ОДА ще раз звернеться до Прем’єр-міністра України щодо фінансування вугільної галузі області

Детально вивчити ситуацію, що склалася на шахті №10 «Нововолинська» та визначити подальші кроки – саме така основна мета візиту голови облдержадміністрації Олександра Савченка на підприємство, де він оглянув потужності шахти та поспілкувався з трудовим колективом. Відбувся візит 15 травня 2018 року.

Детальніше
У Луцьку відзначають 100-річчя позашкільної освіти

Протягом трьох днів у Луцьку проходитиме Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений 100-річчю позашкільної освіти.

Детальніше
20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Відповідно до Указу Президента України № 431/2007 від 21-го травня 2007-го року щорічно у третю неділю травня в країні вшановують День пам’яті жертв політичних репресій.

Детальніше
На Волині відбувся круглий стіл з питань державної служби

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся із заступником голови Національного агентства України з питань державної служби Андрієм Заболотним, котрий упродовж 15-16 травня 2018 року перебуває із робочим візитом на Волині, та начальником Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Олегом Лавренчуком.

Детальніше
День Європи в Україні: історія та факти

Традиційно 9 травня в країнах Європейського Союзу відзначають День Європи, який став символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відтак, в України, починаючи із 2003 року, святкування цього дня припадає на третю суботу травня.

Детальніше
Луцький ЦНАП отримав третю в області «цифрову валізу»

Майже п’ять років у обласному центрі успішно функціонує ЦНАП, основне завдання якого - надання якісних адміністративних послуг кожному громадянину.

Детальніше
50 відсотків найкращих педагогів України – працюють на Волині

Найкращим доказом цього є не лише той факт, що у двох із чотирьох номінацій всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» перемогли волиняни, але й те, що близько 200 школярів області стали переможцями загальнодержавних олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів у 2017 – 2018 навчальному році.

Детальніше
Олександр Савченко оглянув будівництво школи в Осівцях Камінь-Каширського району

Робочий візит у Камінь-Каширський район здійснив голова облдержадміністрації Олександр Савченко 14 травня 2018 року.

Детальніше
Успіх волинських спортсменів у національних «Іграх Нескорених»

12-13 травня 2018 року в місті Київ відбулися національні змагання «Ігри нескорених» – фінальному етапі відбору кандидатів до національної команди, яка вже цієї осені представлятиме Україну на світових Іграх Нескорених (Invictus Games) в австралійському Сіднеї.

Детальніше