Новини Волині

ПротиДій торгівлі людьми – загальний слоган у захисті прав людини

У 2013 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, основною метою якого є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків, хлопчиків і дівчаток, які постраждали від цього злочину.

Детальніше
Діти із Донецької та Луганської областей відпочиватимуть на Волині

У серпні цього року на теренах краю оздоровляться та відпочинуть діти, які проживають у населених пунктах Донецької та Луганської областей, розташованих на лінії зіткнення.

Детальніше
Віктор Кривіцький: З початку року порушено 39 справ щодо незаконного переміщення лісоматеріалів

За результатами викриття схем незаконного переміщення лісоматеріалів спеціалізованими підрозділами митниць ДФС протягом шести місяців поточного року порушено 39 справ на загальну суму 35 млн грн.

Детальніше
На Волині показники якості води знаходяться в нормі

Якість питної води в області, відповідно до останніх аналізів, знаходиться в нормі.

Детальніше
В Україні стартувала масова мала приватизація

Тепер будь-хто зможе придати невелике підприємство або приміщення для організації власного бізнесу без знайомств з чиновниками і хабарів.

Детальніше
Створені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції

Незважаючи на відносну закритість та високі стандарти норвезького ринку продовольчих товарів, Норвегія є достатньо перспективною економічно для розширення обсягів українського експорту сільськогосподарської продукції.

Детальніше
Розпочався прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.

Детальніше
Звіт голови облдержадміністрації Олександра Савченка за 100 днів на посаді Детальніше
У Любомлі відкрили Центр надання адміністративних послуг

У четвер, 19 липня 2018 року, після двохмісячної роботи в тестовому режимі, відбулося офіційне відкриття міськрайонного Центру надання адміністративних послуг у Любомлі.

Детальніше