Новини Волині
Брифінг за участі керівництва області, Митної служби та Прикордонної служби України щодо нових правил в‘їзду у Республіку Польща.
16 грудня 2021, 18:07
На Волині продовжується робота щодо ефективного використання державного майна, що має на меті приватизацію об’єктів задля створення нових можливостей для бізнесу та громад, залучення інвестицій в область та наповнення держбюджету.
16 грудня 2021, 17:3915 грудня 2021 року заступниця голови ОДА Людмила Тимощук провела робочу нараду із керівниками соціальних установ Волині. Зокрема, учасники робочої зустрічі оговорили результати своєї роботи у поточному році та розробили план на 2022 рік.
16 грудня 2021, 10:52
За минулу добу на Волині зареєстровано 419 випадків захворювання на COVID-19
16 грудня 2021, 10:09
«Вишнівська, Зимнівська, Ковельська, Нововолинська, Цуманська та Володимир-Волинська територіальні громади отримали обладнання для ЦНАПів, придбане за кошти субвенції з держбюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг області», - повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.
15 грудня 2021, 18:48
Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину на території України до 31 березня 2022 року.
15 грудня 2021, 18:46
Під час візиту у Брюссель Президент України Володимир Зеленський взяв участь у зустрічі з лідерами держав – членів ЄС та асоційованих країн-партнерів. Захід відбувся за ініціативою Президента Литви Гітанаса Наусєди.
15 грудня 2021, 18:04За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка в області оперативно реалізується проєкт Мінцифри «Інтернет-субвенція». На сьогодні швидкісний інтернет за державні кошти підключено вже у 33 населених пунктах Волині, де раніше якісного інтернет-покриття не було.
15 грудня 2021, 14:42
Україна входить до десяти країн світу з найбільшою кількістю випадків захворювань на туберкульоз серед населення. Кожен п’ятий хворий на туберкульоз не знає про свою хворобу і не звертається по медичну допомогу.
15 грудня 2021, 14:33