Новини Волині

Загалом станом на 25 липня в області зареєстровано 3503 випадки COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 2502 особи. 83 випадки хвороби завершилися летально.
25 липня 2020, 10:00Продовжити, запроваджені на території області протиепідемічні заходи щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби COVID-19 та провести позапланові обстеження закладів на дотримання карантину вирішили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулася сьогодні, 24 липня 2020-го року, під керівництвом голови ОДА Юрія Погуляйка, та за участі голови обласної ради Ірини Вахович.
24 липня 2020, 17:52
Волинські рятувальники дбають про запобігання нещасних випадків на воді та попередження пожеж в лісах з вини відпочивальників. З метою недопущення виникнення трагічних подій під час купального сезону, а пожеж в лісах з вини громадян, які відпочивають на природі, рятувальники місцевих підрозділів спільно з фахівцями апарату Управління ДСНС у Волинській області проводять профілактичні рейди у місцях скупчення відпочивальників поблизу озер в населених пунктах області та на озері Світязь зокрема.
24 липня 2020, 16:58
У селі Піща Шацького району будується нове приміщення місцевої школи. Реалізація проєкту «Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Піща», Шацького району Волинської області здійснюється в рамках загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Кошторисна вартість об’єкту становить понад 55 мільйонів гривень
24 липня 2020, 16:15
Проєкт «Оцінка та реагування на виклики щодо захисту дітей під час пандемії COVID-19» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Громадською спілкою «Українська мережа за права дитини» у п’яти областях України: Волинській, Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській і Харківській
24 липня 2020, 16:13
Волинська область стала першим регіоном в Україні, де призов завершився із виконанням планових завдань у повному обсязі. Про це повідомили у Волинському обласному військовому комісаріаті.
24 липня 2020, 10:42
За останню добу на Волині зареєстровано 45 нових випадків захворювання на COVID-19: м. Луцьк – 7, Луцький район – 27, Ратнівський район – 6, м.Нововолинськ – 5. Одужало за добу 87 осіб.
24 липня 2020, 10:13
22 липня, Урядом України було прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я
23 липня 2020, 17:15Сьогодні, 23 липня, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко вручив державні нагороди волинянам, які відзначені Президентом України за досягнення у різних галузях.
23 липня 2020, 16:57