Новини Волині

В Україні стартувала масова мала приватизація

Тепер будь-хто зможе придати невелике підприємство або приміщення для організації власного бізнесу без знайомств з чиновниками і хабарів.

Створені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції

Незважаючи на відносну закритість та високі стандарти норвезького ринку продовольчих товарів, Норвегія є достатньо перспективною економічно для розширення обсягів українського експорту сільськогосподарської продукції.

Розпочався прийом заявок на отримання другої щорічної премії соціальних проектів «Social Project Awards»

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards.

Звіт голови облдержадміністрації Олександра Савченка за 100 днів на посаді
У Любомлі відкрили Центр надання адміністративних послуг

У четвер, 19 липня 2018 року, після двохмісячної роботи в тестовому режимі, відбулося офіційне відкриття міськрайонного Центру надання адміністративних послуг у Любомлі.

Президент України Петро Порошенко відзначив волинянку Орденом княгині Ольги ІІ ступеня

Нагороду Валентині Михальській, видатній волинській та українській художниці, вручив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко у четвер, 19 липня 2018 року.

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня визволення області від німецько-фашистських загарбників

Шановні волиняни! В липневі дні 1944 року нашим дідам та прадідам вдалося досягти неймовірного – визволити Волинську область від німецько-фашистських загарбників.

На потреби армії волиняни спрямували на 30 відсотків більше військового збору

У першому півріччі 2018 року з легальних доходів волинян сплачено 124,5 мільйона гривень військового збору.

Президент підписав Закон щодо посилення соцзахисту постраждалих учасників Революції Гідності

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб».