Новини Волині
За останню добу на Волині зареєстровано 147 нових випадків захворювання на COVID-19.
30 вересня 2020, 09:50«Сучасна бібліотека це не лише колекція книг або приміщення для їх зберігання. Бібліотеки забезпечують доступ до знань, розвивають культуру та є центром громадського життя, – наголосив заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик вітаючи бібліотекарів із професійним святом.
29 вересня 2020, 19:52
Гід з державних послуг – це доступ до інформації про адміністративні послуги, які надають органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Він запрацював 27 серпня 2020 року за підтримки Міністерства цифрової трансформації та ще 39 органів державної влади.
29 вересня 2020, 15:28
29 вересня 2020 року виповнюється 154 роки з дня народження першого президента незалежної Української держави, історика, літературознавця, публіциста, державного та громадського діяча Михайла Грушевського.
29 вересня 2020, 12:44До меморіального знаку жертвам єврейського Голокосту, що розміщений у Луцьку на території мікрорайону Вересневе, сьогодні, 29 вересня 2020 року, прийшли представники обласної та міської влади, аби вшанувати пам’ять жертв нацистських злочинів. Серед присутніх – голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.
29 вересня 2020, 12:37Готовність області до опалювального сезону 2020-2021 рр. обговорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 вересня 2020-го року під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка. За словами керівника управління житлово-комунального господарства ОДА Олега Токарева, на Волині завершується підготовка до опалювального сезону. Наразі, безперебійному і вчасному початку теплопостачання можуть завадити борги споживачів за комунальні послуги.
29 вересня 2020, 12:34
Станом на 29 вересня в області зареєстровано 7911 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР, з них 492 у дітей та 884 у медичних працівників. Одужало 5138 осіб, з них 341 дитина та 630 медичних працівників. 166 випадків хвороби завершилися летально (в тому числі померло 5 медиків).
29 вересня 2020, 11:07За минулий тиждень кількість хворих на COVID-19 збільшилася на 44% проти попереднього, приріст якого становив 24%. Про це повідомила головний державний санітарний лікар у Волинській області Наталія Янко під час засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. На засіданні під керівництвом голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка, обговорили епідемічну ситуацію у області та затвердили нове епідеміологічне зонування, яке діє з 28 вересня 2020 року.
29 вересня 2020, 09:34Так як в області все частіше фіксують випадки відмови у пільговому проїзді учасникам АТО/ООС та членам їх сімей, облдержадміністрація ініціювала нараду за участі керівників Укртрансбезпеки, Держпродспоживслужби у Волинській області і управління транспорту та зв’язку ОДА, де обговорили яким чином вплинути на ситуацію, аби подібне не повторювалося. Відбулася зустріч сьогодні, 28 вересня 2020-го року, під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка та заступника голови Анатолія Костика.
28 вересня 2020, 17:49