Новини Волині

В обласному центрі Волині відзначили День Соборності України Детальніше
Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня Соборності України

22 січня – славетна дата для усіх українців. Саме в цей день у 1918-му році, проголосивши IV Універсал Центральної Ради, Україна постала на політичній мапі світу як самостійна держава.

Детальніше
Питання «рекомендованого платежу» ТОВ «ВолиньГаз Збут» розглянуть на комісії ТЕБ та НС

До обласної державної адміністрації звертаються сотні волинян через нову графу «рекомендований платіж», яку ТОВ «ВолиньГаз Збут» нещодавно ввело у квитанціях за газ.

Детальніше
В Поромівській ОТГ капітально відремонтували будинок культури

Поромівська об’єднана територіальна громада, що розташована в Іваничівському районі, у 2018 році отримала майже 1,3 млн грн субвенції з державного бюджету на формування власної інфраструктури. За рахунок цих коштів капітально відремонтували будинок культури в селі Бужанка.

Детальніше
Чотири дитини-сироти з Луцька отримали власне житло від держави

Вручення ключів від квартир – справжнє свято для тих, хто отримав свою власну домівку, адже житло є хорошим стартом у доросле життя.

Детальніше
День Соборності України: АНОНС заходів

22 січня 2019 року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Детальніше
Закупівлі в рамках реалізації проекту Світового банку у Волинській області найдешевші в Україні, - Київська школа економіки Детальніше
Горохівський чоловічий інтернат має право на комфортні умови існування, - голова облдержадміністрації Олександр Савченко

Днями голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зі сторінок засобів масової інформації дізнався про проблеми Горохівського психоневрологічного інтернату, який знаходиться у підпорядкуванні обласної ради.

Детальніше
В Горохівській районній лікарні запрацювало оновлене терапевтичне відділення

Терапевтичному відділенню Горохівської центральної районної лікарні уже 23 роки.

Детальніше