20220920113528.jpg, фото
20 вересня 2022, 11:22
останні оновлення: 07 травня 2024

Примірний договір проведення громадського обговорення в процесі ОВД (для заповнення)

Шановні суб'єкти господарювання!

Нагадуємо, що з метою уніфікації і підвищення якості проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля наказом Міндовкілля від 28 жовтня 2020 року № 214 затверджено Примірну форму Договору проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля, з якою можна ознайомитися за посиланням https://mepr.gov.ua/documents/3096.html

Для уникнення помилок при оформленні договорів проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля, просимо заповнювати договори відповідно до примірної форми договору.

В Договорі слід проставляти виключно реквізити Замовника, виділені кольоровим шрифтом. В пункті «Замовник» обов’язково зазначати документ (статут, наказ або довіреність), на підставі якого діє представник суб’єкта господарювання, та його реквізити.

У разі, якщо Замовник у договорі не є суб'єктом господарювання, що зазначений в Реєстрі, обов'язково разом з договором надавати довіреність або копію договору між суб'єктом господарювання та Замовником.

В пункті 3.1 розмір плати визначається відповідно до наказу Міністерства екології та природних ресурсів України від 30.05.2018 № 182 «Про затвердження Розміру плати за проведення громадського обговорення в процесі здійснення оцінки впливу на довкілля».

Замовник заповнює два примірники договору та направляє підписані договори до управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації для підписання та реєстрації.

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації.