20220114161321.jpg, фото
14 січня 2022 року
останні оновлення: 12 квітня 2022 року

Благодійний концерт «Коляда від Дітей Небесного Легіону» відбувся у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва

Сьогодні, 14 січня, юнацька бібліотека на проспекті Волі, 2 гостинно приймала всіх друзів, партнерів – бійців АТО/ООС, ветеранів та родини Небесних воїнів. Благодійний концерт «Коляда від Дітей Небесного Легіону» – колядки, віншування ще раз нагадали нам про те, щоби разом з вами розпочати прийдешній рік у благодаті, а також спільно помолитись, подякувати Всевишньому, що діждались Нового Року і підтримати поранених бійців.

Завдяки нашому давньому другу, партнеру, керівнику громадської ініціативи «Меценати для солдата» Руслану Теліпському перенеслись у різдвяне дійство, яке не перестає дивувати і спонукає вірити в дива.

«Волонтерський рух «Мeцeнaти для сoлдaтa» постійно у пошуку нових партнерів для моральної, психологічної та почасти фінансової підтримки в тилу наших волинських захисників і родин, що залишились без годувальників», – з такими словами звернувся до присутніх Руслан. Директорка бібліотеки Алла Єфремова сказала: «Давні партнерські стосунки поєднують бібліотеку з волонтерським рухом, яка завжди гостинно відкрита. Ми радо приймаємо цих талановитих дітей, сприяємо їх духовному та інтелектуальному розвитку за допомогою книги».

На свято завітав заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, який щиро привітав присутніх з Новим роком та Різдвом Христовим, подякував благодійникам за щедрість, а дітям Небесного Легіону за їх віншування. До привітань приєдналися керівниця руху «За майбутнє», волонтерка військового шпиталю, депутатка обласної ради.

Вони бажали всім присутнім миру, взаєморозуміння і Божого благословіння на добрі справи, щасливе життя, адже новорічно-різдвяні свята – символ надії, віри, злагоди та сподівань на краще. Приємно, що кожен виступ закінчувався словами «Слава Україні! Героям слава!»

Присутні скуштувати різноманітну кутю, яку зготували волонтери та родини Небесного Легіону.

Захід мав благодійну складову. За доброю традицією всі присутні долучились до збору коштів для поранених бійців, щоб згодом закупити у Луцький військовий гарнізонний шпиталь потрібну техніку для лікування.