20181204100008.JPG, фото
04 грудня 2018 року
останні оновлення: 04 грудня 2018 року

Децентралізація триває: у Волинському ЦРМС обговорили подальші кроки

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася щопонеділкова нарада, під час якої обговорили подальші кроки реформи децентралізації на Волині.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

На нараді головували заступник голови Волинської державної адміністрації Сергій Кошарук та директор Волинського ЦРМС Анатолій Пархом’юк.

Участь у нараді узяли радники та працівники Волинського ЦРМС, а також начальник відділу регіональної політики управління містобудування та архітектури Волинської  обласної державної адміністрації Ірина Лебедюк.

Під час наради поспілкувалися про співпрацю ОТГ, райрад, райдержадміністрації в перехідний період до завершення адміністративної реформи на субрегіональному рівні та про основу документа-меморандуму, на якому базуватиметься ця співпраця.

За словами заступника голови Волинської ОДА Сергія Кошарука, «мудрі голови ОТГ мають показати, як потрібно жити у перехідний період».

Волинські децентралізатори значну увагу під час наради присвятили питанню об’єднання довкола міст обласного значення в Україні і на Волині зокрема.

Також обговорили питання конфігурації районів Волині у майбутньому.