20181123152637.JPG, фото
23 листопада 2018 року
останні оновлення: 23 листопада 2018 року

Представники волинських ОТГ дізналися більше про регуляторну політику

У Любомльській об’єднаній територіальній громаді відбувся семінар, який був присвячений питанню регуляторної політики в ОТГ.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Захід був ініційований Любомльською ОТГ разом із Волинським Центром розвитку місцевого самоврядування. На захід прибули також представники сусідніх об’єднаних територіальних громад.

Із вітальним словом до присутніх звернулися радники волинського ЦРМС Петро Гоцалюк, Катерина Степчук та Олена Кузьмич.

Основним спікером на заході став доктор наук, завідувач Сектору Державної регуляторної служби України Олег Савчук.

Він, як практик з багаторічним досвідом управління державними і комунальними установами, дав представникам ОТГ чітке роз’яснення основних завдань і обов’язків Державної регуляторної служби України.

Олег Савчук навів приклади з практики порушень окремими органами місцевого самоврядування законодавства та розповів, як уникнути таких ситуацій, які документи слід розміщувати на офіційних сайтах ОТГ тощо.

Представники ОТГ мали можливість задати запитання та отримати вичерпні відповіді щодо особливостей регуляторної політики в державі та на Волині зокрема.