31 січня 2019, 15:35
останні оновлення: 26 квітня 2024

гр.Севрук Л.В. та гр.Григоринська О.А.

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (гр. Севрук Л.В. та гр. Григоринська О.А.)

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля гр. Севрук Л.В. та гр. Григоринська О.А. від 31 січня 2019 року № 20191312739.

Метою зазначеної планованої діяльності є нове будівництво житлового комплексу з дитячим дошкільним закладом в с. Липини, Луцького району, Волинської області.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – гр. Севрук Л.В. та гр. Григоринська О.А. до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/2739/reports/4d0a8e7bdf2e801bdee2eed7dcec8018.pdf  або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

 Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua