21 січня 2019, 09:24
останні оновлення: 26 квітня 2024

ТзОВ "БІОПРОТЕЇН"

До уваги громадськості!

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (ТзОВ «БІОПРОТЕЇН»)

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «БІОПРОТЕЇН» від 18 січня 2019 року № 20191182646.

Метою зазначеної планованої діяльності є нове будівництво цеху виробництва кормових протеїнів на землях Іваничівської селищної ради, Іваничівського району, Волинської області.

Інформуємо, що згідно пункту 7 статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ТзОВ «БІОПРОТЕЇН» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/2646/reports/31f9156a319eccc6f4ac7bb2db811858.pdf  або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

 

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м.Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua