31 липня 2018, 16:20
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу управління у липні 2018 року

У липні 2018 року діяльність управління містобудування та архітектури облдержадміністрації була направлена на реалізацію в регіоні містобудівної та регіональної політики. Відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства здійснювався моніторинг щодо планування і забудови територій та  забезпечувалось виконання доручень і завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрації з питань, що стосувались: забезпечення  територій області містобудівною документацією та контролю за її реалізацією, організації виконання в області завдань щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в частині формування об’єднаних територіальних громад.

Протягом липня начальник управління Томчук М.І. брав участь у щотижневих оперативних нарадах у голови облдержадміністрації; у щотижневих нарадах, які проводились при заступникові голови облдержадміністрації з розгляду та вирішення проблемних питань об’єднання територіальних громад області.

Разом з цим, начальник управління Томчук М.І. взяв участь: у виїзному засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, на якому обговорювались питання щодо забезпечення доступності до об’єктів фізичного оточення для маломобільних груп населення міста Луцька, в т.ч. щодо усунення бар’єрів всередині будівлі Волинського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, та про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю та удосконалення містобудівного законодавства (10.07.2018); у семінарі на тему «Містобудівна документація – особова справа громади» за участю Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування (12.07.2018).

11 липня 2018 року в управлінні проведено засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому розглянуто проект «Детальний план території для розміщення та обслуговування свинокомплексу на земельній ділянці площею 7,0525 га, розташованій в с. Радошин по вул.Колгоспній,1 за межами населеного пункту, в межах Радошинської сільської ради Ковельського району Волинської області».

24 липня 2018 року в управлінні відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради, на якому розглянуто проекти:

  • «Генеральний план с. Будятичі Іваничівського району Волинської області»;
  • «Генеральний план с.Космівка Іваничівського району Волинської області»;
  • «Генеральний план с.Осмиловичі Іваничівського району Волинської області»;
  • «Коригування генерального плану с.Прилуцьке Ківерцівського району Волинської області».

У липні  в управління надійшло 2 письмові звернення та 2 інформаційні запити, за результатами розгляду яких у терміни, визначені законодавством, заявникам надано кваліфіковані відповіді.