12 вересня 2018, 15:50
останні оновлення: 02 лютого 2024

Звіт про роботу управління у серпні 2018 року

У серпні 2018 року діяльність управління містобудування та архітектури облдержадміністрації була направлена на реалізацію в регіоні містобудівної та регіональної політики. Відповідно до вимог чинного містобудівного законодавства здійснювався моніторинг щодо планування і забудови територій та  забезпечувалось виконання доручень і завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрації з питань, що стосувались: забезпечення  територій області містобудівною документацією та контролю за її реалізацією, організації виконання в області завдань щодо децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування в частині формування об’єднаних територіальних громад.

Протягом серпня начальник управління Томчук М.І. брав участь у щотижневих оперативних нарадах у голови облдержадміністрації; у щотижневих нарадах, які проводились при заступникові голови облдержадміністрації з розгляду та вирішення проблемних питань об’єднання територіальних громад області.

Начальник управління Томчук М.І. взяв участь в організованій Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України онлайн-конференції щодо опублікування містобудівної документації та використання веб-ресурсу pmap.minregion.gov.ua  (17.08.2018).

У серпні  в управлінні надійшло 1 письмове звернення громадян та 1 інформаційний запит, за результатами розгляду яких заявникам надано кваліфіковані відповіді у визначені законодавством терміни.