05 березня 2024, 14:19
останні оновлення: 20 березня 2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю з 05.03.2024 до 20.03.2024 стосовно збору пропозицій до проєкту змін до програми здійснення заходів щодо компенсації вартості послуг за збереження, переробку та відвантаження зерна, закупленого для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану

Зміст матеріалів, винесених на обговорення: програма здійснення заходів щодо компенсації вартості послуг за збереження, переробку та відвантаження зерна, закупленого для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану, паспорт до програми (додаток 1), завдання і заходи виконання програми (додаток 2), ресурсне забезпечення програми (додаток 3), показники результативності програми (додаток 4).

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони: громадськість та представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, соціальних установ, населення Волинської області.

Мета проведення консультацій з громадськістю – створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: з 05.03.2024 до 20.03.2024

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0332) 249 996.

Контактні особи:

Олена Фоменко – начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури АПК департаменту агропромислового розвитку Волинської обласної державної адміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: post@agro.voladm.gov.ua

Термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

після 20.03.2024 року на офіційному вебсайті Волинської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю».

ПРОГРАМА здійснення заходів щодо компенсації вартості послуг за збереження, переробку та відвантаження зерна, закупленого для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану

ПАСПОРТ Програми здійснення заходів щодо компенсації вартості послуг за збереження, переробку та відвантаження зерна, закупленого для задоволення нагальних потреб функціонування держави в умовах воєнного стану

ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОГРАМИ