09 лютого 2024, 15:41
останні оновлення: 20 березня 2024

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року

Проєкт Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності» повідомляємо, що обласною військовою адміністрацією актуалізовано Стратегію розвитку Волинської області на період до 2027 року.

Соціальні групи населення та зацікавлені сторони: громадськість та представники інститутів громадянського суспільства, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, соціальних установ, населення Волинської області.

Мета проведення консультацій з громадськістю – створення сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Строк подання пропозицій та зауважень: з 09.02.2024 до 10.03.2024

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0332) 778 195.

Контактні особи:

Оксана Метілка – головний спеціаліст відділу економічного розвитку департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Волинської обласної державної адміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: regpol@geko.voladm.gov.ua  

Термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення:

після 09.03.2024 року на офіційному вебсайті Волинської обласної державної адміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю».