14 серпня 2018, 14:34
останні оновлення: 01 листопада 2021

Інформаційні картки

Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі ліцензії на виробництво теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії).

Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі ліцензії на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії.

Інформаційна картка адміністративної послуги з переоформлення (в т.ч. на безстрокову) ліцензії: на виробництво теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії); з виробництва теплової енергії виробленої на установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії.

Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі ліцензії на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

Інформаційна картка адміністративної послуги з переоформлення ліцензії на транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.

Інформаційна картка адміністративної послуги з видачі ліцензії на постачання теплової енергії.

Інформаційна картка адміністративної послуги з переоформлення  ліцензії на постачання теплової енергії (на безстрокову).

Інформаційна картка адміністративної послуги про анулювання ліцензії на виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.