06 серпня 2018 року
останні оновлення: 24 жовтня 2018 року

Ківерцівській ОТГ бути

Ківерцівська міська рада схвалила проект рішення про добровільне об'єднання територіальних громад Сокиричі, Суськ із центром у Ківерці.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Під час сесії міськради розглядали проект рішення про добровільне об’єднання Ківерцівської міської територіальної громади, Суської сільської територіальної громади (сіл Звози, Суськ, Словатичі, Славне), Сокиричівської сільської територіальної громади (сіл Сокиричі, Бодячів, Дідовичі, Заброди, Конопелька, Муравище) Ківерцівського району Волинської області у Ківерцівську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Ківерці.

На засідання завітали і директор Волинського Центру розвитку місцевого самврядування Анатолій Пархом’юк та радники Волинського ЦРМС Катерина Степчук та Анатолій Матвіюк.

Більшістю голосів депутати сказати «Так» об’єднаній громаді.

Також обговорили і затвердили майбутній план розвитку майбутньої ОТГ. 

Йдеться про потенційне покращення об’єктів інфраструктури.

Далі відповідні документи надійдуть до Волинської ОДА для надання висновку щодо відповідності проекту об'єднання Конституції і законам України.