20180809141755.jpg, фото
09 серпня 2018 року
останні оновлення: 24 жовтня 2018 року

На Волині можуть з’явитися нові ЦНАПи

Програма «U-LEAD з Європою» допоможе створити на Волині 8 нових ЦНАП.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. 

Про це йшлося під час відповідної зустрічі у стінах Волинської ОДА, яка була присвячена результатам початкової фази програми «U-LEAD з Європою» щодо створення ЦНАПів.

Зокрема, йдеться про те, що програма «U-LEAD з Європою» може надасть меблі, офісну техніку, програмне забезпечення та організує навчання персоналу. Громади ж повинні взяти участь у співфінансуванні та відремонтувати приміщення під ЦНАП.

З восьми волинських ЦНАПів 7 будуть звичайні, а один — мобільний (в Устилузькій ОТГ). Нові центри надання адмінпослуг незабаром мають з’явитись у Заболоттівській та Забродівській ОТГ Ратнівського району, Вишнівській ОТГ Любомльського району, Колодяжненській ОТГ Ковельського району, Прилісненській ОТГ Маневицького району, Зимнівській ОТГ Володимир-Волинського району, Павлівській ОТГ Іваничівського району та Устилузькій ОТГ Володимир-Волинського району.

Наразі для всіх восьми громад затверджується Технічне завдання – індивідуальний документ з максимально детальним описом всіх аспектів створення ЦНАП. 

Довідка:

«U-LEAD з Європою» є міжнародною програмою, яка фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.