20230913162158.jpg, фото
13 вересня 2023, 16:19
останні оновлення: 19 жовтня 2023

Медичні працівники закладів охорони здоров’я Волині беруть участь у проєкті «Відрядження для підсилення Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей»

Медичні працівники закладів охорони здоров’я Волині беруть участь у проєкті «Відрядження для підсилення Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей» за підтримки МОЗ України та ВООЗ в Україні в посиленні медичних закладів на деокупованих та прифронтових територіях.

На теперішній час спеціалісти КП "Володимирське територіальне медичне об'єднання", КНП "Любешівська багатопрофільна лікарня" Любешівської селищної ради, КП "Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" та КП "Володимирський центр первинної медичної допомоги" уже повернулися або перебувають у відрядженні.

Медпрацівники КП "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" та директор Роман Юрчик КП "Маневицький центр первинної медико-санітарної допомоги" уклали договір про відрядження.

Ми даємо відсіч ворогу завдяки неймовірній згуртованості та небайдужості до потреб один одного. Порятунок життя та здоров’я українців - це важлива складова перемоги над ворогом.