13 липня 2018, 10:21
останні оновлення: 26 квітня 2024

ТзОВ "Фармінко Норд"

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля (ТзОВ «ФАРМІНКО НОРД»)

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАРМІНКО НОРД»  від 26 квітня 2018 року № 2018426688.

 

Метою зазначеної планованої діяльності є звіроферма з вирощування норок потужністю 50 000 умовних самок на території Озютичівської сільської ради Локачинського району Волинської області.

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

 

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ТзОВ «ФАРМІНКО НОРД» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/688/reports/786eefb8d28c45bfdef623d8869a5629.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

 

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua

 

 

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації