13 липня 2018, 10:23
останні оновлення: 26 квітня 2024

ТзОВ СП "ГІРСАМ"

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Керуючись статтями 4 та 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю спільне українсько-голландське підприємство «Гірсам» (ТзОВ СП «ГІРСАМ») від 2 березня  2018 року № 201842480.

Метою зазначеної планованої діяльності є реконструкція приміщень під звіроферму (розведення норки), що знаходяться на території Волинської області, Рожищенського  району, с. Підгірне, вул. Польова, 1 (за межами населеного пункту).                                                                                                                                                                                    

Інформуємо, що згідно пункту сьомого статті 5 Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати управлінню екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що може бути включена суб’єктом господарювання до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Детально ознайомитись з повідомленням про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, внесеним суб’єктом господарювання – ТзОВ СП «ГІРСАМ» до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля  можна за посиланням:

http://eia.menr.gov.ua/uploads/documents/480/reports/7e886a34816d7363ba3ff247d81107c9.pdf

або у відділі оцінки впливу на довкілля управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу Управління екології та природних ресурсів Волинської обласної державної адміністрації, м. Луцьк, Київський майдан, 9, тел. (0332) 74 01 32, або на електронну адресу: eco@voleco.voladm.gov.ua

 

 

Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації