20190220180806.JPG, фото
20 лютого 2019 року
останні оновлення: 20 лютого 2019 року

Представники волинських ОТГ дізналися більше правові засади планів дій щодо управління твердими побутовими відходами

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся другий тренінг-модуль «Інституційні, організаційні та правові засади місцевих планів дій щодо управління ТПВ».

Учасниками заходу стали представники обраних громад, Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування та громадські організації.

Метою заходу стало навчання ключових учасників щодо основних аспектів та підходів, інституційних, організаційних і правових засад поводження з твердими побутовими відходами, а також підтримк ОТГ у розробленні місцевих планів дій з управління твердими побутовими відходами.

Розпочався захід із звітів та презентацій ОТГ щодо створення робочої групи та накопичення відходів разом із регіональним координатором (GIZ) Віктором Борисюком, Філіпом Фішо (АНТ-груп) та Тетяною Омельяненко (АНТ-груп).

До команди тренерів пізніше приєднався Руслан Кундрик (АНТ-груп), який розповів детальніше про правову базу УТПВ, роль перевірок, владнання питань по неплатникам, майно спільної власної та вирівнювання тарифів.

Додамо, що захід триватиме ще два дні, під час якого присутні дізнаються більше оптимальну інституційну структуру для запровадження системи, міжмуніципальне співробітництво, альтернативи майбутньої власності та експлуатації, комунікаційну стратегію для МПД УТПВ; моніторинг МПД УТПВ, фінансування у вигляді грантів, техніко-економічне обґрунтування та основи проектного менеджменту.