01 березня 2019 року
останні оновлення: 01 березня 2019 року

Волинські ОТГ обговорили особливості казначейського обслуговування

У Волинському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар під назвою «Казначейське обслуговування. Проблемні питання».

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Із вітальними словами до присутніх звернувся радник із місцевих фінансів Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Анатолій Матвіюк.

Про функціонування централізованих бухгалтерій та питання запровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - Казначейство» розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів розповів начальник управління бухгалтерського обліку операцій з виконання бюдежтів - головний бухгалтер ГУ Державної казначейської служби України у Волинській області Валентина Войнова.

Начальник управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів ГУ Державної казначейської служби України у Волинській області Лариса Демчук повідомила про реєстрацію зобов’язань, особливості реєстрації зобов’язань з оплатою частинами; здійснення розрахунково-касового обслуговування розпорядків та одержувачів бюджетних коштів через систему дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства - Казначейство».

А ось про основні вимоги щодо складання, затвердження та подання мережі розпорядників коштів місцевих бюджетів, розписів місцевих бюджетів та змін до них та здійснення розрахунків за міжбюджетними трансфертами зазначила начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів ГУ Державної казначейської служби України у Волинській області Ольга Зубер.

Головний спеціаліст із закупівель ГУ Державної казначейської служби України у Волинській області  Іван Присяжний у своєму виступі озвучив загальні вимоги до тендерних документів при поданні до органів Казначейства.

Завершився захід обговоренням під керівництвом радника з місцевих фінансів Волинського ЦРМС Анатолія Матвіюка.