20200224122947.jpg, фото
24 лютого 2020, 12:19
останні оновлення: 06 червня 2024

Стартував оздоровчий сезон для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

В області стартував оздоровчий сезон для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації 19 та 23 лютого ц.р. направлено 55 дітей на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м.Київ, Пуща – Водиця) та Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м.Одеса). На оздоровлення поїхало 14 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 дітей з інвалідністю, одна дитина, яка взята на облік службою у справах дітей як така, що перебуває у складних життєвих обставинах, 31 дитина із багатодітних та 7 дітей із малозабезпечених сімей.

У «МДЦ «Артек» проходитиме тематична зміна «Батьківщина починається з мене», в УДЦ «Молода гвардія» – «Ми – різні, ми – рівні».

Путівки для оздоровлення дітей придбані за рахунок державного бюджету та надані Міністерством соціальної політики України. Протягом року планується направлення у зазначені дитячі центри всього 26 груп дітей пільгових категорій, охопити оздоровленням майже 800 дітей.

Школярі матимуть змогу не лише відпочити в дитячих центрах, але й бути активними учасниками тематичних змін: мистецьких, спортивних, пізнавальних тощо. 

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації