02 березня 2020, 12:09
останні оновлення: 06 червня 2024

Засідання Комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №580 «Деякі питання ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей» прийнято розпорядження голови облдержадміністрації від 19.11.2019 №692 «Про Комісію з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей» та розпочато роботу щодо внесення дитячими оздоровчими закладами відомостей до Державного реєстру.

26 лютого ц.р. відбулося засідання Комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, яке проводила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод. До складу комісії входять спеціалісти департаменту соціального захисту населення, регіонального розвитку та житлово-комунального господарства, управління освіти, науки та молоді, містобудування та архітектури облдержадміністрації, федерації профспілок області.

На порядку денному – розгляд питання щодо верифікації даних, внесених до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей заявниками – позаміськими закладами оздоровлення та відпочинку дітей.

В області працює та здійснює оздоровлення дітей відповідно Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» 11 позаміських закладів оздоровлення та відпочинку різних форм власності та підпорядкування (із них 4 знаходиться у підпорядкуванні органів управління освітою, 2 – об’єднаних територіальних громад, 4 – галузевих профспілкових організацій, 1 – приватної особи).

Із них на розгляд комісії подали документи 7 дитячих таборів:

- «Супутник» обласної організації профспілки працівників освіти і науки (с.Світязь Шацького р-ну);

- «Чайка» обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я (с.Світязь Шацького р-ну);

- «Світанок» обласної організації профспілки працівників державних установ (с.Дачне Ківерцівського р-ну);

- «Ровесник» Луцької міської ради (с.Забороль Луцького р-ну);

- «Веселка» обласної організації профспілки працівників агропромислового комплексу (с.Терешківці Горохівського р-ну);

- «Спортивно-оздоровчий табір «Світязь» Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» Волинської обласної ради (с.Пульмо Шацького р-ну);

- «Прикордонник» управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради (с.Литовеж Іваничівського р-ну).

 Комісією розглянуто та проаналізовано пакет документів, поданих до Державного реєстру  дитячими закладами.

Відомості 5-ти таборів: «Супутник», «Чайка», «Світанок», «Ровесник», «Світязь» верифіковано та подано до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

Відомості двох таборів: «Веселка» та «Прикордонник» подані не в повному обсязі, тому вони не верифіковані та повернуті на доопрацювання.

Робота комісії продовжується.

Департамент соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації