20190206170100.jpg, фото
06 лютого 2019 року
останні оновлення: 06 лютого 2019 року

У Городищенській ОТГ розпочали розробляти стратегію розвитку

У Городищенській ОТГ відбулося перше засідання стратегічного комітету, участь у якому узяли і радники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Радник із регіонального розвитку Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування  Петро Гоцалюк розповів про особливості розробки стратегії розвитку. Він наголосив, що розробка стратегії може тривати близько півроку, адже потрібно зібрати інформацію про громаду, опитати мешканців ОТГ та місцевих підприємців. Він наголосив, що участь у розробці стратегії розвитку мають змогу узяти усі, навіть жителі найвіддаленіших сіл, тому старостам ОТГ слід потурбуватися про їх активність і донести проблеми та бачення розвитку від цих мешканців громади.

Щодо інформації про соціально-економічний аналіз, то під час розробки стратегії розвитку, слід вказати площу населення, діючі підприємства тощо.

Радник із комунікацій Волинського ЦРМС Олена Кузьмич розповіла, що разом із стратегією розвитку доцільно розробляти комунікаційну стратегії та комунікаційний план, аби просування об’єднаної територіальної громади в інформаційному просторі не було хаотичним. Також вона підкреслила важливість співпраці із журналістами місцевих видань, особливо, під час кризових комунікацій.

Також участь у першому засіданні стратегічного комітету узяв і голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев, який саме проводив робоча поїздка в Городищенську ОТГ та село Чаруків.

У своєму виступі він наголосив на важливості планування роботи та прийнятті довгострокових стратегій сільської ради щодо покращення життя громадян. Також він побажав молодій громаді успіху, щоб у майбутньому вдало конкурувати із сусідами за інвестиції.